Що за диво – натюрморт!

113
                                          ЩО ЗА ДИВО – НАТЮРМОРТ!                                                          Виставка творчих робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи
Вкотре гостинно відчиняє двері для учнів Полтавської дитячої художньої школи Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Цього разу у залі Саші Путрі презентується творчий доробок учнів різних вікових категорій, від найменших до старшокласників. На виставці «Що за диво – натюрморт!» представлено більше двадцяти натюрмортів в різних техніках образотворчого мистецтва, таких як живопис олійними фарбами, гуашшю, аквареллю, роботи виконані пастеллю, кольоровими олівцями, маркерами та фломастерами, а також монотипії. Все це діти створили під керівництвом досвідчених викладачів Ірини Пашинської та Ірини Шрамко на заняттях з малюнку та живопису.
Експозиція поєднує роботи в різних техніках та стилях, що створює особливе атмосферне середовище виставкової зали. Автори представили натюрморти від академічного до декоративно-стилізованого, із зростаючим професійним рівнем виконання.
Віковий діапазон виконавців від 8 до 16 років.
Викладачі, які виховали в учнів розуміння композиції, відчуття кольору, гармонії картини, продемонстрували високий рівень своєї професійної та педагогічної майстерності.
Відкриття виставки – 10 травня о 15-тій годині