Прес-центр Полтавського художнього музею ім. Ярошенка

Прес-центр

Пропонуємо відвідувачам Полтавського художнього музею зазирнути на другий поверх – там на них чекає справжня територія мистецтва.

Окрім однієї з кращих в Україні великої виставкової зали, затишного «зимового саду» гостинно відчиняє двері прес-центр. Сучасна зала для прес-конференцій, засідань, літературних зустрічей, музичних вечорів, тощо розрахована на 100 місць і обладнана мультимедійною апаратурою. Легко трансформується у зручну виставкову площу для презентації як великих живописних полотен, так і малих форм.
Прес-центр може стати площадкою для проведення найрізноманітніших заходів. Тут проходять виставки Полтавської організації Національної спілки художників України, персональні виставки багатьох митців, організовуються тематичні інсталяції та розмаїття інших цікавинок: концерти камерного оркестру, новорічні та різдвяні ранки, науково-практичні конференції та вечори пам’яті, нагородження переможців та лауреатів найрізноманітніших конкурсів міського, обласного та Всеукраїнського рівня.