Мистецтво проти гармат. Діти

104

«Мистецтво проти гармат! Діти»
З 24.02.2022р.
Виставка дітей-учасників Мистецького штабу, вихованців Арт -центруZelo – Арт – ХАБу дитячого розвитку під керівництвом неймовірно талановитих викладачів.
Проект Мистецький штаб – це об’єднання ініціативних, небайдужих митців Полтавщини – художників, скульпторів, акторів, музикантів, які вилучені кошти – усі, або частину зі своєї діяльності передають на потреби ЗСУ Разом з дорослими художниками до проєкту долучилися діти – з великим ентузіазмом передають роботи для виставок, малюють нові і, без будь яких сумнівів чи коливань, передають кошти (вилучені з продажу робіт) на потреби ЗСУ.
Наші діти – наше переможне майбутнє! Надихаємось їх неймовірним прикладом, віримо і наближаємо ПЕРЕМОГУ.
«На сьогодні у кожного свій фронт і наш фронт – мистецький» – говорять учасники – «Наша мета проста – максимально допомогти тим, хто зараз боронить нас від загарбників і популяризувати мистецтво та творців сьогодення нашої Полтавщини.
Наш девіз – «Мистецтво проти гармат!».
Проект розпочав свою діяльність з травня цього року в рамках діяльності благодійного фонду «Свою Україну любіть». Взяв початок з організованих заходів у Артсіті, що у ТРЦ Київ і масштабувався до обласного формату. За цей час було проведено 15 художніх різноформатних виставок картин місцевих художників у місті та за його межами. Колекція картин і скульптур штабу налічує на сьогодні більше 150 робіт більш як 50 учасників, і найголовніше, вона постійно поповнюється.Це коктейль робіт відомих художників і художників аматорів, класично стилю з сучасним.
Ярослав Терновський та Аліна Гончарова з перших днів війни на базі Арт – центру Zelo розпочали на безкоштовній основі проводити заняття з творчості для діток з міста та діток ВПО, згодом добра справа переросла в грандіозний проєктАрт-ХАБ дитячої творчості, що налічує понад 800 дітей з різноманітними напрямками мистецької діяльності на безкоштовній основі, наразі проєкт втілюється за підтримки SavetheChildren. Цей проєкт, цю ідею не можливо оцінити і виміряти словами в умовах війни.