Запрошуємо на день музейного селфі

153
Запрошуємо 18 січня долучитися до Міжнародного дня селфі в музеї,  підтримати заклади української  культури!

Російські агресори не припиняють нищити українську культуру. Міністерство культури та інформаційної політики України повідомило про пошкодження або руйнування внаслідок російського вторгнення близько 1000 об’єктів культурної спадщини та інфраструктури: пам’яток архітектури, будівель музеїв, шкіл, університетів, будинків культури. Завдані збитки вже оцінюють у сотні мільйонів доларів.
Museum Selfie Day – акція у соціальних мережах на підтримку та популяризацію музеїв. Цей креативний флешмоб, популярний серед інтернет-користувачів усього світу, започаткувала у 2014 році британська блогерка Мар Діксон, підтримав і поширив Європейський проект  Culture Themes. З 2016 року у ньому бере участь і наш музей – один із найстаріших музейних закладів України. Запрошуємо 18 січня долучитися до Міжнародного дня селфі в музеї,  підтримати заклади української  культури!
Для участі у флешмобі потрібно прийти до музею, безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото на власних сторінках у Facebook, Twitter або Instagram, додавши хештеги
#MUSEUMSELFIEDAY2023#YARARTGALERYPOLTAVA2023#MSDPOLTAVA2023, або  надіслати на електронну пошту музею  gallery.poltava@gmail.com, обов’язково зазначивши прізвище, ім’я.
 Акція має два застереження: категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам; зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Цього року дещо змінилися умови проведення селфі-флешмобу, оскільки музей працює в обмеженому експозиційному просторі. Натомість є унікальна можливість зробити селфі (можна навіть у власній вишиванці!) на тлі чудової фотовиставки Анни Сенік “Традиції Полтавщини: живі образи”, або у зимовому саду музею, прикрашеному витинанками Наталії Сташкевич,  або залучити малечу і зробити сімейне селфі у залі дитячої творчості імені Саші Путрі, нарешті – поділитися музейними селфі-світлинами  минулих років.
На переможців конкурсу – авторів найоригінальніших, найкреативніших селфі чекатимуть призи та заохочення!