“Зимовий вернісаж”

426

16 років поспіль у період новорічних та різдвяних свят Полтавський художній музей ( галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка проводить традиційну міську виставку дитячої творчості «Зимовий вернісаж».

У період новорічних та різдвяних свят Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка приготував для полтавців та гостей міста подарунок – традиційну вже 16-ту міську виставку дитячої творчості «Зимовий вернісаж».

 

 

 

 

 

 

 

 

Чарівні витвори – малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру чи оригамі, витинанки, аплікації, кераміка, макраме, кераміка тощо – прикрашають залу дитячої творчості імені Сашеньки Путрі, прес-центр та зимовий сад, створюючи святкову атмосферу для відвідувачів.

Урочистості з нагоди відкриття виставки проходили у Прес-центрі біля новорічної ялинки.

Алла Тимошенко, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка, відкрила дійство і розповіла про його історію та традиції, особливості, про те, як протягом року зустрічалися, проводилися виставки, майстер-класи. На передноворічному концерті виступали юні музиканти, співачки, танцюристи та вихованці циркової студії.

 

 

 

 

Свято вийшло настільки яскравим і динамічним, що і дітлахи, і дорослі, які завітали на нього, відчули себе іменинниками. Разом із Дідом Морозом та Снігуронькою запалили вогники на ялинц

На вернісажі експонуються роботи вихованців таких закладів естетичного виховання дітей Полтави та області, як: Полтавська дитяча художня школа; Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко; Полтавський міський центр позашкільної освіти; Палац дитячої та юнацької творчості; Арт-студія « Художник»; Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді; Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості; Художня студія «Маленький принц»; Студія образотворчого  мистецтва «Веселка»; Народний художній колектив студії образотворчого мистецтва «Соняшник»; Художня студія «Сонечко»; Гурток образотворчого мистецтва «ФЕНІКС»»; Полтавський міський багатопрофільний Ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського; Гурток «Господарочка» та інші.

 

 

 

 

Усього на виставці представлено роботи 260 юних авторів. Більшість із них працює з талановитими і досвідченими педагогами:  Ігорем Шипуліним, Юрієм Бернадським, Катериною Юхно,Людмилою Сидоренко, Миколою Грибаном, Юлією Ільяшевою, Валентиною Тарасенко, Мариною Сербіною, Ольгою Сухаревською, Григорієм Волковим та іншими.

Твори вражають яскравістю кольорів та безмежною фантазією, нестандартним поєднанням різних технік і особливим емоційним забарвленням, адже новорічна тематика є найулюбленішою серед дітей.

Виставка проводиться за підтримки управління культури та управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.