Виставка дитячих малюнків

103
Виставка дитячих малюнків вихованців ПМЦПО «Все добре у свій час» організована в контексті проектів «Життя між сиренами», «Діти в музеї» і присвячена Дню єдності українського народу

Ідея виставки належить викладачу Сербіній Марині Анатоліївні.
Діти неабияк постаралися і презентують глядачам близько 20 крутезних робіт на теми українського фольклора. Учні створили не просто малюнки, а цілий календар старовинного прислів’я та приказок! Саме прислів’я та приказки зберегли вікові спостереження за різними порами року у природі не тільки помісячно, а майже на кожен день.
Захопившись унікальним явищем традиційної української культури – приказками, вихованці ПМЦПО протягом двох навчальних років створювали незвичний живописний папір ручної роботи, вели композиційний пошук і тільки потім з’являлися колоритні, індивідуальні колажі.
Все буде добре у свій час. За сто років стирається навіть камінь, а слово народне, його мудрість й через тисячу років не зітреться, – ці  народні вислови про любов до влучного образного слова, про час, використаний з користю, про віру в безсмертя народної мудрості, про любов до України і є підсумком цього творчого дитячого проекту.