Вдивляючись у себе

43

Тарас Шевченко – революціонер і великий мрійник, бунтар, що йшов за покликом серця. Він був патріотом і громадянином світу, боровся за справедливість і цурався рабської ментальності. Його слова цитують у всьому світі, образ поета увіковічнили в пам’ятниках, але він руйнує усі стереотипи про себе. Кожне покоління буде мати свого Шевченка. І до Шевченка у кожного свій шлях.

16 березня 2018 року у великій виставковій залі музею відбувся соціально-просвітницький захід «Вдивляючись у себе», організатором якого виступило управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради. Близько 300 студентів та учнів навчальних закладів міста відвідали проект, метою якого є  прищеплення молодому поколінню любові до вивчення спадщини відомих українців, відкриття нових граней мистецької творчості Тараса Шевченка, зокрема як художника-автопортретиста.

В програмі поєдналися театральне, вокальне, хореографічне та музичне мистецтво. Так, зокрема, виступи глядачам у залі дарували актори театру «Т.АКТ», студія естрадної пісні «Глорія», вокалісти Людмила Супрунова та Олександр Мягких з піснею “Тополя”, бандуристка Тетяна Карась, танцювальні колективи «Пірует» та «Skyline dance school», а Назар Ярулін продекламував уривок історичної поеми «Іван Підкова».