Урочистості до Дня архітектури

20
Щорічно, 1 липня, в Україні відзначають День архітектури. З нагоди свята  у приміщенні музею  відбулись урочистості.
Привітати архітекторів і усіх, хто причетний до цієї справи завітала секретар міської ради Оксана Деркач. Під час свого слова вона зауважила, що саме вони своє працею створюють неповторну атмосферу Полтави, їм належать блискучі шедеври, якими захоплюються як полтавці, так і гості нашого міста. Звертаючись до винуватців свята, пані Оксана Деркач наголосила, що діяльність ахітектора неможлива без гідної професійної підготовки, постійного самовдосконалення, творчого натхнення та щоденної праці. Саме архітектори роблять Полтаву особливою, такою, яка вирізняється з-поміж інших міст. Секретар міської ради  щиро побажала присутнім злагоди, міцного здоров’я, щастя, нових досягнень у справі розбудови рідного краю, формування його архітектурного обличчя.
Під час свята кращі з кращих архітектори, інженери-проектувальники, спеціалісти міського управління та обласного департаменту отримали подяки та грамоти за сумлінну і плідну працю.
Привітав своїх колег із наступаючим святом начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов.
Подарунком для усіх присутніх став виступ ансамблю «Заграва» під керівництвом Євгена Носенка.