Семінар-нарада “Туристичний сезон 2019”

27
Традиційно, в рамках заходів Міської програми «Полтава туристична», п’ятий рік поспіль відділом туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому проводиться семінар-нарада з суб’єктами підприємницької діяльності туристичної галузі Полтави «Туристичний сезон-2019».  
19 квітня, семінар відбувся у Полтавському художньому-музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
Серед пріоритетних завдань семінару-наради – намір налагодити державно/комунальне та приватне партнерство в галузі туризму. Цьогоріч сім суб’єктів господарювання мали можливість продемонструвати свої пропозиції у сфері туризму та супутніх послуг.
– Час проведення зустрічі – невипадковий, напередодні так званого «високого» сезону, тобто напередодні травневих свят, коли туристична галузь остаточно виходить на високі оберти після незначного зимового затишшя, – зауважив начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради Віталій Павлов.
Серед актуальних питань цьогорічного порядку денного: підсумки сезону 2018 року; пропозиції суб’єктів господарювання щодо новітніх форм роботи та об’єктів туристичної інфраструктури міста. Об’єднання зусиль приватного та державно/комунального партнерства задля популяризації і просування туристичного продукту міста – є першочерговим завданням семінару-наради та відповідає Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».
З метою вжиття заходів з підтримки та ймовірних шляхів розвитку туристичної інфраструктури, посилення конкурентоспроможності на всеукраїнському внутрішньому ринку міського територіального туристичного продукту, здатного максимально задовольнити туристичні потреби споживачів туристичної послуги, забезпечення на цій основі комплексного розвитку міста за умови збереження екологічної рівноваги та культурної спадщини у Полтаві діє Міська програма «Полтава туристична». У поточному році Програма профінансована у розмірі 235,8 тис. грн. На сьогодні, це єдина галузева програма в Полтавській області серед міст обласного значення.
Саме туристична галузь набуває дедалі більшого значення для розвитку економіки та соціальної сфери Полтави, – переконаний депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов: За оцінками Всесвітньої туристичної організації (ВТО) сфера туризму пов’язує понад 50-ти галузей економіки. Її розвиток сприяє підвищенню рівня зайнятості населення, диверсифікації економіки, збереженню і розвитку історико-культурної спадщини, сприяє гармонійному розвитку особистості. Подолання негативних тенденцій та успішна реалізація програмних завдань «Полтави туристичної» залежить від пропозицій суб’єктів господарювання туристичної сфери міста, тобто від Вас, – звернувся до присутніх у залі суб’єктів господарювання туристичної сфери міста депутат. – Нові форми роботи, інноваційні креативні індустрії, нові інфраструктурні об’єкти, у поєднанні з чесною і добросовісною конкуренцією – запорука успіху всіх. Бажаю всім плідної роботи, успіхів у справі розбудови індустрії гостинності та привабливості нашого міста.
Учасники семінару-наради виступили з презентаціями, зокрема: «Театралізовані вечорниці: інтерактивна форма спілкування з туристом», Скансен Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського, «Новітній туристичний продукт: інтерактивна квест-екскурсія», «Who made it?/Хто це зробив?», «Історії, Емоції, Сувеніри», ІІ Міжнародний фестиваль «Полтавська галушка» та інші. Презентації учасників семінару будуть оприлюднені на галузевому сайті «Полтава туристична» (www.tourism.poltava.ua) в розділі «Туристичні новини».

Матеріал із офіційного сайту Полтавської міської ради та виконавчого комітету