Полтава та міста Фільдера відначили 30-річчя партнерства

65
30-річчя партнерських відносин між Полтавою та містами Фільдера (Німеччина) відзначили у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. З цієї нагоди 2 жовтня 2018 року відбулась офіційна зустріч між керівництвом міста та німецькими гостями, які спеціально приїхали на святкування.
За три десятиліття було здійснено низку офіційних фізитів, Полтаві надавали гуманітарну допомогу, відбувалися та продовжуються культурні й наукові обміни. Полтава та міста Фільдера мають безліч проектів в галузі охорони здоров’я. Окрім того, реалізовуються спільні проекти у сфері екології та охорони навколишнього середовища. Значної допомоги Полтаві надають партнери в соціальній адаптації дітей внутрішньо-переміщених осіб.
Для подальшої співпраці під час офіційної зустрічі було урочисто підписано «Програму партнерства міста Полтава та Остфільдерн 2019/2020» в рамках реалізації міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади м.Полтава з містами країн світу» на 2015/2019 роки.
Після завершення урочистостей директор музею, заслужений працівник культури України Ольга Курчакова провела для поважних гостей екскурсію музейною експозицією.