Костянтин Гуменюк: щоденник художника

132
Виставка “Щоденник художника” – перша персональна виставка Костянтина Гуменюка у Полтаві.

Уродженець Полтавщини Костянтин Гуменюк (1981 р.н.) – випускник художнього училища та відділення станкової графіки Харківської академії дизайну і мистецтв.  На думку автора, саме ці художні заклади  стали визначальними у формуванні його як художника. Митець із вдячністю згадує своїх викладачів – Юрченка Олега Олександровича, Шевченка Володимира Яковича, Заліщука Валерія Васильовича, які сприяли його творчому становленню.
Костянтин Гуменюк захоплюється акварельним живописом, скетчингом маркерами; навчався іконопису  у Покровському соборі міста Харкова.
З 2011 року працює викладачем живопису та графіки у Харківській дитячій школі мистецтв № 3, викладає живопис, композицію, пісочну анімацію.
З початком повномасштабного вторгнення Костянтин Гуменюк вимушений був переїхати на Полтавщину, де продовжує створювати картини, а також проводить заняття із пісочної анімації для дітей переселенців у ХАБі «ZELO»
Роботи, представлені на виставці,  створені автором переважно влітку 2023 року у Полтаві маркерами в авторській техніці, а в деяких роботах використано аплікацію.
Персональні виставки:
20.11.2019 – виставка живопису «Колір душі», інформаційно –   виставковий центр «Бузок» м. Харків                       
05.04.2021 – виставка графіки «Ритми міста», культурно –  просвітницький центр «Дім Нюрнберга» м. Харків
13.05.23 –  виставка живопису « Синтез», арт – центр «Zello» м. Полтава.

 Пленери:

08. 2019 – всеукраїнський пленер «Zboriv Art Battle», м. Зборів

26.09. 2021 – міжнародний пленер, м. Батумі  Грузія.