Концерт музично-візуальних імпровізацій

109

20 лютого о 18.00 у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбудеться захоплююче дійство – концерт музично-візуальних імпровізацій.
Презентуватиме мистецький проект «Імпровізатор – подорож крізь епохи» український композитор, піаніст, органіст Владислав Солодовников, який виконає авторські імпровізації.
Автор вже знайомий полтавцям за участю у проекті “Музичні вечори в Художньому” 2018 року. Глядачі були вражені жанровостильовим розмаїттям репертуару молодого композитора, його оригінальним музичним мисленням.
Головною особливістю цьогорічного шоу є творення музики безпосередньо у процесі виконання, так би мовити «онлайн». Орієнтирами для композитора будуть лише музичні стилі, час виконання та візуальний ряд. Разом з автором глядачі здійснять подорож крізь час – від епохи бароко до фрі-джазу, від фолк-мотивів до музики мінімалізму, візьмуть участь у цікавому перформансі зі створення вишуканих мелодій, які народжуватимуться у глядацькій залі й житимуть лише кілька миттєвостей. Дійство відбуватиметься у супроводі абстрактних проекцій, космічних і земних пейзажів. Імпульс імпровізації занурить слухача у вирій творчих алюзій та перетворять фантастичну подорож на справжню естетичну подію.
Квитки у касі музею. Відкрито попередній продаж. Вартість квитка – 70 грн.                  Телефон для довідок: 0500388633