Благодійна акція “Школярик” для багатодітних родин

49
4 вересня 2017 року в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка відбулося дитяче свято «Школярик» – щорічна благодійна акція, яка проводиться з нагоди нового навчального року для дітей пільгових категорій.

Захід організований з метою надання підтримки сім’ям із соціально вразливих груп у підготовці дітей до нового навчального року, сприяння реалізації їх законних прав та інтересів, що визначені Законом України «Про охорону дитинства»,здійснення соціального патронажу та соціальної адаптації дітей у суспільство, якісного покращення їх життя. Так, у 2017 році з міського бюджету спрямовано понад 40 тисяч грн. на придбання канцелярських товарів для дітей пільгових категорій.

На думку організаторів свята, проведення подібних заходів сприяє розвитку благодійництва та гуманності, дає можливість краще здійснювати державну політику щодо соціального захисту та підтримки дітей пільгових категорій.

Така підтримка має характер систематичного: міською владою щороку здійснюється привітання першокласників з початком навчального року; привітання з нагоди Великодних свят; з нагоди новорічних та різдвяних свят діти також отримують солодкі подарунки та запрошення на новорічні ранки.