Бісероплетіння як любов і спосіб самовираження

114

8 лютого у залі дитячої творчості імені Саші Путрі відкрито виставку “Творчість – це мої крила” Дарини Носенко, вихованки народного художнього колективу гуртка «Господарочка» Комунального закладу «Полтавський  Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» 
Дарині 17 років, вона корінна полтавка, закохана в своє рідне місто, пишається тим, що вона українка і говорить про себе: «Україна – моя Батьківщина, бо народилась я на цій прекрасній землі в мальовничому місті Полтаві. Мені жити в цій країні, навчатися, здобувати вищу освіту…».  У дівчини високі цілі, яких вона намагається досягти і певною мірою на них зосереджена; мріє спрямовувати свої зусилля на досягнення добробуту і процвітання України. Тому із задоволенням вивчає українську мову, історію рідного краю, багато читає, займається спортом.
З 2011 року – Дарина вихованка Палацу, навчається у народному художньому колективі гуртку «Господарочка», яким керує Відмінник освіти України, керівник гуртка-методист Сидоренко Людмила Іванівна. Саме вона відчула величезну жагу малої Даші до прекрасного, зуміла відкрила перед дитиною світ творчості. Гурток став вагомою частиною її життя, а бісероплетіння – улюбленим захопленням, від якого вона отримує втіху і насолоду.
«Господарочки» – це дружній та надійний колектив, закоханих у красу однодумців, в якому вирує життя, здійснюються мрії і діти отримують путівку в майбутнє. Саме тут Дарина знайшла вірних друзів та навчилася створювати своїми руками дивовижні речі. Її люблять та поважають не тільки за талант, майстерність, «золоті руки», а й за порядність, чуйність, добре серце всі діти в колективі.
За словами керівника гуртка, дівчинка виявилася надзвичайно старанною, працьовитою і кмітливою. Даша завжди в творчому процесі, пошуку нового, незвіданого.
Рік наполегливої праці приніс перші результати. І вже навесні Даша приймала участь у виставці кращих робіт  вихованців колективу в музеї Панаса Мирного «А вже весна, а вже Великдень!». А в наступному році здобула свою першу перемогу – ІІ місце в міському конкурсі «Професія моєї мрії». А далі – далі були виставки, конкурси і звичайно ж перемоги…
Нинішня виставка – четверта персональна. Перша «Моє натхнення» – відбулася в обласній дитячій бібліотеці імені Панаса Мирного (2014 р.), друга – «А я просто українка, україночка…» в рідному Палаці (2017 р.), третя – «З Новим роком, Україно!» в музеї Панаса Мирного (2017 р.).
Дарина відчуває внутрішнє задоволення від своєї роботи та черпає натхнення з рідної землі і нинішня виставка – це чергова сходинка на її творчому шляху.