Відкривають світ серцем

159
3-го жовтня у залі дитячої творчості імені Саші Путрі музею за підтримки ГО „Фонд захисту і підтримки талановитих дітей” імені А. Кукоби відкрито виставку “Я чую серцем” юних художників-вихованців Полтавської спеціальної загальноосвітньої  школи – інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради.
На виставці представлені роботи: Кикоть Ірини, 16 років, учениці 10 класу, володарки Гран-прі Всеукраїнського конкурсу серед дітей з порушенням слуху  «З Україною в серці». (Київ, 2019); Маметової Марини, 16 років, яка посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі серед дітей з порушенням слуху  «З Україною в серці»,  (Київ, 2019), Дядюк Вероніки, 15 років, Лук’янової Сари, 9 років, Рак Сніжани, 11 років, Терляхіна Данила, Усачової Тетяни, Чорної Крістіни, Бідного Андрія, Гриньової Альбіни.  До речі, це перша виставка дітей  Полтавської спеціальної загальноосвітньої  школа – інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради
Юні митці доклали чимало зусиль, аби передати свої враження і емоції  на папір, і результат виправдав себе. Роботи вийшли дійсно чудовими. Малюнки повні яскравих фарб та світла, вони випромінюють радість та демонструють бурхливу фантазію  дітей, адже в майбутньому з дітей, що виховуються через мистецтво, виростають інтелігентні, духовні, культурно розвинені особистості.
ГО „Фонд захисту і підтримки талановитих дітей” імені А. Кукоби, який відзначив своє 25-річчя, спрямовує свої зусилля на виявлення і підтримку юних талантів у художній творчості, музиці, спорті, оволодіння науками, організація виставок, проведення благодійних заходів. Метою виставки “Я чую серцем” є  залучення уваги українського суспільства до людей з особливими потребами; створення умов для того, щоб вони могли повноцінно проявити субу у світі; повірили у свої сили та здібності.
На церемонії відкриття з привітальними словоми виступилаи:голова Фонду Віра Кальник, співзасновник Фонду Юлія Іщейкіна та в.о. директора Полтавської спеціальної загальноосвітньої  школи – інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради Олена Яковенко.
 Виставка триватиме до 13 жовтня.