Всеукраїнський флешмоб #UAMIND: відвідай музей свого міста!

123

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка запрошує містян і гостей міста долучитись до всеукраїнської соціальної ініціативи “Музей свідомості”. 
Арт-туризм у світі набирає обертів: туристи з усіх усюд їдуть на виставки, заздалегідь замовляють квитки або вистоюють багатогодинні черги. Українці також готові їхати через пів світу, аби побачити роботи улюбленого художника або гучну інсталяцію, але як щодо музеїв, які розміщені тут, поруч? Саме з такими думками створили соціальну ініціативу «Музей свідомості», спрямовану популяризувати українські музеї і показати нам, які шедеври і захопливі історії ховаються у їхніх стінах.
“Музей свідомості” – це онлайн-ресурс , створений групою активістів, на якому в зручному форматі зібрана інформація про ключові музеї і галереї. Інформацію постійно доповнюватимуть, а кількість учасників зростатиме.

Про підтримку ініціативи вже заявила компанія Admixer – найбільша у країні рекламна мережа, що охоплює близько 95% українського інтернету. Її участь повинна допомогти популяризувати музеї насамперед серед молодого покоління, яке проводить в інтернеті декілька годин на день.
Також команда “Музею свідомості” запускає флешмоб #UAMIND. Щоб взяти в ньому участь, потрібно просто вирушити в музей або будь-яку галерею у своєму місті, сфотографувати твір, що сподобався, поділитися світлиною у соцмережах з тегом #UAMIND і позначити друзів, аби долучити і їх до цієї ініціативи.
Активісти заоохочують до участі дизайнерів, закликаючи їх надихатися меседжами:
  • Музей – твоя маленька Незалежність. (Вакарчук – Моя маленька незалежність)
  • Музей – це історія унікальності.
    Іди в музей – зрозумій свою.
  • Музеї не лише зберігають пам’ять, а й пояснюють спадок наступним поколінням. Час зрозуміти самих себе.
З технічними вимогами можна ознайомитися за посиланням
Приєднуйтесь до нас і нехай в українських музеях нарешті стане тісно!