Орнаментальні фуги Василя Кричевського

303
ОРНАМЕНТАЛЬНІ ФУГИ ВАСИЛЯ КРИЧЕВСЬКОГО – проєкт відомого українського видавця Олександра Савчука, в якому автор спробував дати друге життя малим графічним формам – ескізам орнаментів, що Василь Кричевський, створював протягом всього життя.

В цьому році український світ святкує 150-річчя Василя Кричевського (1873–1952) – архітектора, маляра, дизайнера, художника кіна, книжкового графіка. Діапазон художніх завдань, які виконував Майстер вражає: від монументальної споруди Полтавського земства до крихітного екслібрису.

«Орнаментальні фуги Василя Кричевського» – проєкт відомого українського видавця Олександра Савчука, в якому автор спробував дати друге життя малим графічним формам – ескізам орнаментів, що Василь Кричевський, створював протягом всього життя. Проєкт складається з видання альбому та створення декоративних виробів: панно на полотні та деревʼяних листівок. В альбомі зібрано близько 200 взірців орнаментів, що зберігаються в різних музеях України, зокрема і в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

30 листопада о 17:00 в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відбудеться відкриття виставки та презентація альбому орнаментів Василя Кричевського (1873–1952).

Виставка триватиме до 17 грудня.