Симфонія кольорів дитячого Всесвіту

178

19 липня 2017 року відкрито виставку вихованців і випускників арт-студії “Художник” під назвою “Кольорова симфонія”, присвячену  п’ятиріччю з дня заснування. Перша кругла дата, перші підсумки роботи. Протягом короткого, але насиченого подіями шляху, вихованці арт-студії «Художник» активно беруть участь та завойовують призові місця у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та пленерах.

 

Ю. Бернацький, засновник і керівник арт-студії "Художик", з вихованцями: виставку змонтовано!
Ю. Бернацький, засновник і керівник арт-студії “Художик”, з вихованцями: виставку змонтовано!

Закінчуючи своє навчання у студії, випускники не лишають улюблену справу, а з успіхом складають вступні іспити і продовжують навчитися у вищих навчальних закладах мистецького спрямування України та за кордоном, постійно розширюючи географію навчальних закладів; зокрема, – Полтава, Харків, Київ, Львів, Зволін (Словаччина) тощо. Серед обраних для подальшого навчання  такі професії як художник, дизайнер, архітектор. Будучи студентами, вони відвідують рідну студію, приймають участь у спільних пленерах і діляться своїм досвідом з молодшим поколінням.

За п’ять років у студії з’явилось чимало друзів. Серед них: Полтавська гімназія №32 (що є адресою студії), кафедра образотворчого мистецтва ПНТУ імені Ю.Кондратюка, кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна ПНПУ імені В. Г. Короленка, Полтавська дитяча художня школа, Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. П. Мирного, Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека «Обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського»,  Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного,  Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», Полтавський дендропарк. Студійці  завдячують  їм виставковою та пленерною діяльністю. З першого року роботи арт-студія  “Художник” співпрацює з Полтавським художнім музеєм (галереєю мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
А.Тимошенко, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи, вітає керівника арт-студії "Художник" Ю. Бернацького з 5-річчям студії та виставкою
А.Тимошенко, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи, вітає керівника арт-студії “Художник” Ю. Бернацького з 5-річчям студії та виставкою
Керує студією її засновник – Юрій Бернацький – професійний педагог, креативний, сучасний і чудовий психолог, який працює в галузі навчання дітей образотворчому мистецтву вже 15 років. Художник-педагог зауважує, що основна мета виставки полягає у презентації робіт самих студійців, адже думка глядачів для автора твору є дуже важливою.
Основна мета виставки полягає у презентації робіт самих студійців, адже думка глядачів для автора твору є дуже важливою
Основна мета виставки полягає у презентації робіт самих студійців, адже думка глядачів для автора твору є дуже важливою
На виставці, що експонується наразі, представлено майже 100 картин, які виставлені одночасно у двох залах галереї: залі дитячої творчості імені Саші Путрі та прес-центрі. Тут глядач побачить творчі доробки у різних техніках: гуашовий та олійний живопис, пастель, монотипію, гравюру на картоні, гратографію та лінорит.
Роботи вихованців арт-студії вражають та захоплюють своєю яскравістю та свіжістю, різноманітністю  творчих ідей. Споглядаючи їх, бачиш  різнобарвний світ очима дітей – очима майбутнього.