Презентація нової книги Андрія Кокотюхи

348

13 вересня о 19:00 у музеї відбудеться ретро-вечірка. Відомий письменник і кінодраматург Андрій Кокотюха презентує свою нову книгу, у якій сюжет розгортається у Полтаві 1911 року!
Уперше за останні три десятка років сучасний український автор поселив свого персонажа у Полтаву. Андрій Кокотюха, який створивльвівський ретро-цикл, тепер зосередився на новій серії і «поселяє» свого головного героя у різних містах початку ХХ ст.
Друга книга містичного ретро-циклу – «Вигнанець і навчена відьма» занурює читачів у пригоди в Полтаві у 1911 році.
«Подія непересічна, то і презентація незвичайна. Приємно, що наше місто почали вписувати у твори художньої літератури. Святкуємо це на ретро-вечірці – будемо смакувати за рецептами тих років і веселитись. Проведіть п`ятницю 13-те дуже яскраво з «Вигнанцем і навченою відьмою»!», – коментує куратор проекту Ольга Ружицька.
«П’ятниця 13-те вважається нещасливим днем, але ми ламаємо стереотипи. Що у Полтаві читали, їли і пили 100 років – все це можна буде спробувати особисто на ретро-вечірці. І придбати книгу – сакральний підпис гарантовано, приходьте!», – запрошує автор Андрій Кокотюха.
Вхід за запрошеннями. На гостей очікують:
– містичний вечір у музеї;
– жива музика;
– автограф- і фотосесія з автором;
– дегустація тих страв, які описані в книзі і які були популярні в ресторанах тієї епохи (близько 10 позицій, зокрема солонина, желе з червоного вина тощо)
– келих вина і атмосфера початку ХХ століття;
–миттєвє фото у фотоательє Хмелевського (на згадку, стилізоване і роздруковане)
– театралізоване дійство з персонажами з нової книги;
– шикарні історії від Андрія Кокотюхи про новий ретро-цикл і натхнення у Полтаві.
Головний інформаційний спонсор: сайт 0532 – головний сайт міста Полтави
Пригощає ресторан «ChateauGalerie»
Партнери заходу: видавництво Vivat, студія Олени Гопей, Fashion Center “Age of Beauty”, творчий центр Олега Писаренка