15 вересня – міжнародна акція “Запитай куратора”

48
15 вересня 2021 року пройде міжнародна музейна акція «Запитай куратора», яка вже стала традиційною. Мета акції – створити майданчик для діалогу між музеями та відвідувачами. Ідея акції належить куратору Джиму Річардсону (Джим Річардсон), співробітнику компанії Sumo (організатор конференцій MuseumNext) та відомому музейному блогу Меру Діксону.
Цього дня куратори музеїв з усього світу  відповідатимуть на будь-які питання, які стосуються як музейних колекцій, так і культури вцілому.
Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка вже вдруге долучається до міжнародної акції #AskACurator. Щоб взяти участь в акції, потрібно зайти у свій акаунт в соціальній мережі, знайти сторінку музею у  Facebook  або Twitter і з хештегами  #AskACurator #Yarartgalerypoltava залишити під постами-анонсами акції будь-які питання: про музейну колекцію, окремий експонат, тонкощі музейної роботи тощо.
15 вересня з 17.00 до 18.00 у прямому ефірі на питання відповідатиме Ольга Курчакова, директорка музею, мистецтвознавиця, заслужений працівник культури України.