“Зустріч біля каміну”

123

“Среди миров в мерцании светил одной звезды я повторяю имя… Не потому, чтоб я ее любил, а потому, что мне темно с другими. И если мне на сердце тяжело, я у нее одной ищу ответа. Не потому, что от нее светло, а потому что с ней не надо света!..”

"Зустріч біля каміну"

5 січня 2017 року в рамках  музейного проекту “Снился мне сад в подвенечном уборе…” відбувся музично-поетичний вечір-концерт, присвячений безсмертному образу королеви німого кіно Віри Холодної та цілій мистецькій епосі під назвою “срібна доба”. Протягом вечора звучали поетичні твори і романси срібного віку у виконанні Олени Гопей, акторів театру поезії та пісні “Надежды маленький оркестрик“ Михайла Косенка, Наталії Тихонової, Ігоря Нікітіна, а також молодіжної театральної студії під керівництвом Богдана Чернявського.

Любителям пісень О. Вертинського добре відомі його романси, присвячені Вірі Холодній, з якою автор був добре знайомий, цінував її творчість і людські якості прекрасної жінки. У виконанні Юрія Андросова музика й поезія О. Вертинського пролунали щиро й проникливо.

Юрій Андросов виконує романси О. Вертинського

Ретельно відібраний високохудожній репертуар і професійне виконання музикантів, майстерна гра і монологи акторів створювали особливу атмосферу, запрошуючи глядачів поринути у початок ХХ ст., час якого, як і життя Віри Холодної, минув так швидко.

Олена Гопей в образі Віри Холодної
Олена Гопей в образі Віри Холодної
Богдан Чернявський в образі Поета
Богдан Чернявський в образі Поета

Гучні аплодисменти  та вигуки “браво” свідчили про гарний настрій та отримане задоволення від концерту.

Марина Попкова