Вітаємо Наталію Дмитренко!

332
20 жовтня 1972 року у творчій родині Евгена та Лариси Пілюгіних народилася донька. Сьогодні Наталія Дмитренко – член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат премій імені І.П. Котляревського та Панаса Мирного, науковий співробітник Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
Квіткові гобелени Наталії виконані в традиціях решетилівського рослинного орнаментального килимарства. Працюючи науковим співробітником у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, вона досліджує традиції килимарства Полтавщини та на прикладі музейної колекції майстерно інтерпретує їх у власній творчості –  авторських гобеленах.
Її твори, виконані майстерно, з глибоким розумінням традицій  українського народу становлять значний внесок в духовну скарбницю культурних надбань нашої держави, сприяють  розвитку  національного мистецтва.
У колекції музею зберігаються два гобелени Наталії Дмитренко – «Соняшники» та «Писанковий світ» подаровані авторкою у 2007 та 2010 рр.
Ярошенківці щиро вітають іменинницю із днем народження. Зичимо многая і благая літа під мирним небом України!
Наталія Дмитренко. Соняшники. 142х76. Вовна, ручне ткацтво. 2007
Наталія Дмитренко. Соняшники. 142х76. Вовна, ручне ткацтво. 2007
Наталія Дмитренко. Писанковий світ. 143х88. Вовна, ручне ткацтво. 2000
Наталія Дмитренко. Писанковий світ. 143х88. Вовна, ручне ткацтво. 2000