Виставка “Вернісаж талантів”

113
“Вернісаж талантів” – виставка дитячих робіт творчої студії “КІВІ”

«Вернісаж талантів» – це перша  виставка творчої студії «Ківі». В експозиції представлено 63 роботи юних творців за останній рік, серед них є живопис, графіка, кераміка та в’язані гачком вироби.
Майстерню творчості відкрито у травні 2022 року – через два місяці після повномасштабного вторгнення: спочатку працював гурток малювання, але згодом він перетворився на студію, що працює у декількох напрямках – малювання, кераміки та хенд-мейду. Попри усі складнощі та негаразди майстерня продовжує працювати і розвиватись. На заняттях з малювання вивчається живопис та академічний малюнок, графіка, композиція, кольорознавство, декоративно-ужиткове мистецтво. Під час знайомства з керамікою діти вивчають різні техніки ліплення глиною, розвивають просторове мислення та дрібну моторику. Майстри  хенд-мейду навчають в’язанню гачком, бісероплетінню, флористиці та макраме.
Керівники студії – внутрішньо переміщені особи з Луганської області – Їльїнова Ольга Євгенівна і Ільїнова Наталія Миколаївна. Викладачі мають вищу художню та педагогічну освіту, здобуту у Полтавській філії ЛНУ імені Т. Г. Шевченка та ПНПУ імені В. Г. Короленка, тому професійно формують у дітей спостережливість, відчуття масштабу, кольору та пропорцій, художньо-образне сприйняття побаченого та його навички його творчого відображення засобами мистецтва.
У студії панує творча, доброзичлива атмосфера, яка не лише допомагає дітям створювати прекрасні роботи і розвивати свої таланти, а й сприяє ширшому спілкуванню  дітей, обміну творчими ідеями, взаєморозумінню.