Виставка творів Олега Козловського

72
Виставка  “Серед зірок моя мрія живе” –  експозиція творів Олега Козловського

Виставка  “Серед зірок моя мрія живе” – експозиція творів Олега Козловського, воїна-захисника з Хорольщини – присвячена річниці трагічної загибелі військовослужбовця.
Олег Козловський був гранатометником третього стрілецького відділення першого стрілецького взводу третьої стрілецької роти військової частини А4467. Маючи бойовий досвід АТО (служив у 2016-2019 рр. на Донбасі), у перші дні повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони, а згодом пішов добровольцем на фронт. 16 жовтня 2022 року внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання героїчно загинув.  Похований на Алеї Слави у м. Хорол.
Олег Козловський був талановитою особистістю – писав вірші, малював, вивчав японську мову, а також захоплювався історією та культурою Китаю.
Глядачі зможуть побачити близько 300 художніх робіт Олега Олександровича – переважно графіку – малюнки, виконані олівцем чи за допомогою гуаші. В експозиції – пейзажі та портрети, роботи в стилі фентезі та аніме. Окремо представлені роботи на військову тематику.