Виставка резидентів БАКОТА ХАБу

155
Бакота Хаб – це мистецька резиденція в одному з наймальовничіших куточків України, на березі Дністровського каньйону (Хмельницька обл.).
Протягом двох тижнів митці з різних куточків Украни мали змогу вдволіктися від звичного формату життя та роботи і поринути у абсолютно творчу атмосферу. 15 художників та 5 музикантів з абсолютно різними медіа, стилями та напрямками роботи мали змогу працювати під керівництвом запрошених кураторів.
Художники:  Андрій Кальков, Роксолана Дудка, Вартан Маркар’ян, Марго Резнік, Богдан Постернак, Женя Адвокат, Аліна Хорольська, Віктор Барбара, Роксолана Дейнега, Сергій Сімутін, Зірка Савка, Андрій Горбаль, Тамара Сафарова, Юлія Абрамова, Вадим Ткач
Куратор: Андрій Хір
Музиканти: Лесь Якимчук, Іра Лобанюк, Антон Болденко, Галя Гурова, Сергій Боричевський
Куратори: Антон Слєпаков, Андрій Соколов
Програма резиденції тривала два тижні та включала як artist talk кураторів та учасників, екскурсії Бакотою, лекції, майстер-класи, так і час на створення мистецьких робт. Протягом двох тижнів 20 митців різних секторів культури створювали свої роботи на тему «Мистецтво під час війни». Ці твори стали основою для комплексу міждисциплінарних заходів та виставок. Загалом було створено 5 муралів, близько 20 живописних та графічних полотен та 5 музичних проектів, до яких планується випуск авторських кліпів. Також під час проєкту було створено одну віртуальну скульптуру, що доступна у доповненій реальності як фільтр на сторінці БАКОТАХАБ  у інстаграмі.
Проект реалізує Громадська Органзація «Культурний Клуб»                          Засновники резиденції: Аліна Олійник та Андрій Зоїн
Проєкт реалізуеться за підтримки Українського культурного фонду