Свято Фонду до Дня захисту дітей

97
31травня 2018 року у прес-центрі  Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка відбулося відкриття фотовиставки «Дитячі усмішки».
Щороку, в перший день літа у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Прекрасне свято радості, веселих дитячих усмішок та одвічної надії на щасливе й світле майбутнє всіх дітей. Саме тому назва фотовиставки – «Дитячі усмішки».
Фотовиставка організована ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби спільно з Національною спілкою фотохудожників України, членом Спілки фотохудожників України, учасником національних та міжнародних виставок, лауреатом «Європресфото» Сергієм Назаркіним та членом Спілки фотохудожників України Іллею Назаркіним. У виставці взяли участь фотохудожники з інших міст, такі як: Володимир Дубас (м. Львів, член ЄФІАТ), Галина Ткачук (м. Львів, член АФІАТ), Юрій Зелінський (м. Лубни, член ЄФІАТ, АФІАТ ТА ПСА), та Стівен Дженсон (Шотландія, член Спілки фотохудожників)
Вітання у вигляді музичного подарунку подарували вихованці Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, переможці міжнародного конкурсу «Соняшник»  Кіра Назаркіна та Ярослав Пихтін, викладач Литвинова Валентина Іванівна.
З привітальним словом до дітей та батьків звернулася почесна голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А. Кукоби – Віра Кальник, яка привітала дітей зі святом та побажала добре відпочити, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Також привітали присутніх Герман Юрченко – народний артист України, який подякував учителям за самовіддану працю, аби підростаюче покоління, майбутні громадяни держави, стали справжніми людьми – мудрими, трудолюбивими, чесними, а Ольга Курчакова – директор Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка побажала  юним полтавцям – радості та успіхів, здійснення усіх найсміливішіх мрій, а батькам – міцного здоров’я, оптимізму та добробуту.
Після маленького концерту усі присутні діти отримали  подарунки від голови фонду Віри Кальник, яка в свою чергу запросила усіх присутніх на фуршет до ресторану «Chateau Galerie».
Фотовиставка триватиме у прес-центрі з 31 травня по 17 червня.