Оновлено експозицію регіонального мистецтва

138

Музейна експозиція – основна форма музейної комунікації, освітні та виховні завдання якої здійснюються шляхом демонстрації музейних предметів, організованих, розміщених та роз’яснених у відповідності до розробленої музеєм наукової концепції та сучасних архітектурно-художніх рішень. Саме наявність експозиції можна вважати визначальною, специфічною ознакою музею.

Враховуючи позитивний досвід експозиції, що працює вже друге десятиліття, визначивши її сильні та слабкі місця, в нашому музеї створено нову концепцію сучасної експозиції, що має презентувати розвиток образотворчого мистецтва не лише Україні, а й на Полтавщині.

В серпні відремонтовано центральну анфіладу художнього музею та оновлено її експозицію – глядач отримав унікальну можливість ознайомитись з творами яскравих представників регіонального мистецтва: Григорія Цисса, Василя Волкова, Івана Орлова, Віктора Магденка, Павла Горобця, Миколи Бурачека.

Також анфіладу прикрасив килим XVIII століття ручної роботи, витканий у Кобеляцькому повіті.  Це – традиційний полтавський килим з фондової збірки музею.