Музейний тиждень у Twitter

46
З 13 по 19 червня 2022 року музей вже вшосте брав участь у Міжнародній акції «Музейний тиждень у Твіттері/Museum Week», завданням якої є вустами (літерами і фото) музейників розказати про найбільші принади кожного музею, йдучи за хештегом ‪#‎MuseumWeek, покликана просувати культуру через Інтернет. Для участі в акції потрібно щодня, згідно теми дня, розміщувати на сторінці установи у Twitter контент, який також мають підходити під цьогорічну тему “Музейного тижня” та хештеги окремих днів. 2022 року MuseumWeek присвячений темі «Культура, суспільство та інновації».
13 червня #innovation Перший цифровий архів робіт видатного художника Миколи Олександровича Ярошенка (1846-1898) – однієї з ключових фігур в історії полтавського та вітчизняного образотворчого мистецтва 19 століття. Проєкт здійснено за фінансової підтримки Українського культурного фонду
14 червня #creatorsMW У музеї можна опанувати старовинну техніку плетіння та ткацтва, вивчити зображення мотивів стародавнього орнаменту та спробувати самостійно створити унікальну річ.
15 червня #freedomMW Погляд молодої художниці Софії Тягнирядно оптимістичний. У цій кривавій та лютій війні за свободу і незалежність, які століттями виборювала Україна, перемога знову буде за нами.
16 червня #sexualityMW   Сучасний український художник Володимир Колесніков молодший оспівує жіноче начало. У його роботах краса та пластика оголеного жіночого тіла поєднується з пейзажною лірикою.
17 червня #environmentMW   Природа – храм краси, джерело натхнення митців. Велика кількість світла, зелені, красивих квітів у зимовому саду музею допомагає людям позбавитися нагальних проблем і впоратися з поганим настроєм.

18 червня #lifeLessonsMW  Художник Микола Ярошенко був ініціатором виставок картин у провінції – мистецтво має бути доступним для всіх. Під час воєнного стану музей не тільки проводить заходи для вимушених переселенців, але й відкритий для всіх митців та поціновувачів

19 червня #danceM  Танці в музеї – чудова традиція. Наприклад, громадський бал збирає любителів старовинного танцю навіть з інших міст. Схеми танців реконструктори-засновники танцювальних клубів – знайшли у  старовинній літературі і навчають усіх охочих.

Разом з організаторами міжнародної музейної акції ми віримо, що у гіперпов’язаному, гіперглобалізованому світі, в якому свідомість і надії формуються онлайн, у складному, швидко мінливому світі, який стикається з серйозними викликами, що хвилюють все людство, культурні організації мають грати фундаментальну роль.
Ми сильні і лише допомагаючи один одному, ми переможемо. Все буде Україна!