Exclusive Opera Project

317

Exclusive Opera Project ( Львів) – це високопрофесійний музичний проект, метою
якого є втілення свіжих ідей, презентація та розширення горизонтів звучання
оперного мистецтва. Універсальне поєднання чоловічих та жіночих голосів: Анна
Шумаріна (сопрано), Лілія Нікітчук (меццо-сопрано), Сергій Кутепов (тенор), Владислав Тлущ (баритон), Станіслав Федюк (фортепіано) дозволяє охопити та виконати
широкий репертуар від музики бароко до жанру музичного кросоверу, а саме
поєднання популярної, класичної та джазової музики. Кожен із учасників колективу є
професійним музикантом з багаторічним гастрольним досвідом, як Україною так і за її
межами, що дає можливість спільно втілювати, демонструвати слухачеві цікаві ідеї та
дарувати справжню мистецьку насолоду.
Анна Шумаріна, сопрано (Україна) – українська оперна співачка, випускниця Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, зокрема ІІІ премії міжнародного конкурсу солістів-вокалістів ім. О. Петрусенко та III премії міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI століття» (Київ – Ворзель). Дипломант міжнародного конкурсу ім. М. В. Лисенка (м. Київ). Як солістка активно гастролює країнами Європи, виступаючи в найкращих концертних залах Берліна, Мюнхена, Амстердама, Парижу та ін. Солістка відомого австрійського симфонічного оркестру « К&K Philarmoniker» та «Da Vinci Orchestra» (Базель, Швейцарія). Упродовж останніх років тісно співпрацює з італійським диригентом та композитором Ferdinando Nazzaro. Зокрема, здійснила декілька фондових записів його творів для сопрано з оркестром у супроводі оркестру Львівської Національної Філармонії. У репертуарі співачки провідні партії з опер «Traviata» Дж. Верді, «L’elisir d’amore» Г. Доніцетті, «Carmen» Ж. Бізе, «Die Zauberflöte» В.А. Моцарта та « La Boheme » Дж.Пучіні.
Лілія Нікітчук, меццо-сопрано (Україна) – українська оперна співачка, випускниця
Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, лауреат всеукраїнських та
міжнародних конкурсів. Після закінчення ЛНМА ім. М. Лисенка, продовжила свою
вокальну освіту в Італії, беручи участь у різноманітних майстер-класах по техніці співу
та дихання. В 2016 була учасницею «Rossini Opera Academy» під керівництвом Alberto Zedda. Активно гастролює містами Франції. Під патронатом Даніеля Тозі (директор
консерваторії міста Перпіньян), виконала концерту програму “Арії та романси
українських та російських композиторів”. Також, виконувала сольну програму
стародавньої та духовної музики. В співпраці з агенцією “Les Amis D’A. Marinaro” мала ряд концертів на півдні Франції з програмою “Оперні арії”. Неодноразово виступала на фестивалі “Le Voix” (Коломб, Париж), як представник України. Як солістка активно гастролює країнами Європи, виступаючи в найкращих концертних залах Німеччини, Франції, Італії та Данії. У співпраці з Львівською національною філармонією, виконала партії меццо-сопрано в таких творах, як:«Requiem» та «Gloria» В. А. Моцарта, «Petite Messe Solennelle» Дж. Россіні, «Te Deum» В. Кіляра, «Симфонія № 3» Г. Гурецького, «Месса С-dur» Л. в. Бетховена, «Stabat Mater» Дж. Перголезі. Співпрацює з кращими диригентами України та Європи, солістка відомого австрійського симфонічного оркестру «К&K Philarmoniker» та «Da Vinci Orchestra»
(Базель, Швейцарія).
Сергій Кутепов, тенор (Україна) – український оперний співак, випускник Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. В 2008 році став лауреатом премії Кабінету Міністрів України, лауреат премії В’ячеслава Чорновола. Продовжує свою вокальну освіту у відомого оперного співака Kaludi Kaludov, бере участь у чисельних вокальних майстер-курсах видатних оперних співаків: David Alegret (Іспанія), Gundula Schneider (Німеччина), Marcel Boone (Франція), Ольги Пасічник (Україна-Польща), Софії Соловій (Україна-Італія). Активно співпрацює з провідними європейськими симфонічними оркестрами «Da Vinci Orchestra» (Базель, Швейцарія), «Kamerata Baltycka» (Гданськ, Польща), «Національний оркестр польського радіо» (Катовіце, Польща), «K&K Philarmoniker » (Відень, Австрія). Як соліст, також виступає з концертами в кращих залах Польщі, Австрії, Швейцарії, Іспанії, Німеччини та ін. Співзасновник першого в Україні центру музичного розвитку «Tempo», який працює за авторською методикою з дітьми від 1-го року, активіст, учасник культурних проектів міста Львова, зокрема «Ніч у Львові» та міжнародного фестивалю «LvivMozArt». В репертуарі співака провідні партії з опер: «Don Giovanni», «Cosi fan tutte» В.А. Моцарта; «L’elisir d’amore», «Lucia di Lammermoor» Г. Доніцетті; та «Rigoletto» Дж. Верді.
Владислав Тлущ народився у Тернополі в 1992 році. Володар лірико-драматичного баритона зі світлим, яскравим тембром і значною силою, що дає йому можливість виконувати як ліричні, так і драматичні партії. Навчався у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка у заслуженного артиста України Ореста Сидіра (2012-2018). Першим визначним випробуванням стало участь у конкурсі Klaudia Taev Competition, , Estonia 2016. У 2017 році з успіхом дебютував у партії Фігаро у постановці Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької «Безумний день або весілля Фігаро» В. А. Моцарта. У 2018 році став призером Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. В. Сліпака (Львів). У цьому ж році був прийнятий на посаду соліста Львівського органного залу. Проходив майстер класи у маестро Володимира Чернова (Росія – США, Лос – Анджелес).
Станіслав Федюк, фортепіано (Україна). Випускник Львівської національної
музичної академії ім. М. В. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Після закінчення ЛНМА ім. М. Лисенка здобув диплом бакалавра з відзнакою у Trinity College в Лондоні (Великобританія). Виступав в різних країнах Європи:
Польщі, Бельгії, Голандії, Італії, Франції, Туреччині, Україні, а також в Бахрейні, Лівані
та ОАЕ, де постійно проживав з 2008 по 2017 роки. Є учасником різноманітних музичних колективів, оркестрів, – як поп- так і класичних музичних напрямків в Україні та ОАЕ. Виступав з такими відомими виконавцями як Diana Krall, Elvis Costello, Maverik Sabre. Найбільш високоповажною публікою були Quincy Jones, космонавт Buzz Aldrin та відомий футболіст Edgar Davids на одному із приватних вечорів у Дубаї (ОАЕ),
організованим італійським брендом “Моntegrappa”, де Quincy Jones усно відзначив
Станіслава за “професійний акомпанемент (вокального колективу) та соло
виконавства”. У 2015 – співпрацював із бельгійським композитором Dirk Brosee, виконавши його твори на Global Thinkers Forum в Дубаї, ОАЕ.
Проект “Exclusive Opera Project” руйнує стереотипи в оперному жанрі: синтез джазу, опери, оперети та популярної музики – незабутня містерія, яка поєднує в одному шоу американський стиль з європейською вишуканістю. Молоді оперні співаки підкорили найкращі концертні зали Європи. В програмі світові оперні хіти, оперета, кавери на популярні пісні та мелодії, музика Гершвіна, Бернстайна, Легара, Корнгольда.

Квитки у касі музею. Відкрито попередній продаж. Вартість квитків за попереднім продажем -120 грн, у день концерту – 150 грн.