Дитячий арт-вернісаж студії “Сонячний промінь”

73

19 січня 2017 року у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка відкрилась виставка дитячого малюнка та паперової ляльки — «Дитячий арт-вернісаж».

В експозиції представлені доробки вихованців художньої студії «Сонячний промінь». Понад двадцять років приватний виховний заклад очолює його засновниця художниця Тетяна Завгородня. Студійці неодноразово ставали призерами міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Чимало випускників «Сонячного променю» обрали у своєму подальшому житті творчі професії –  стали архітекторами, художниками, дизайнерами.

Студія динамічно розвивається. Діти вивчають  різноманітні техніки малювання та матеріали, творчість художників світу, знайомляться з тенденціями сучасного мистецтва.

Тематика представлених на виставці малюнків і ляльок – різдвяна. Ляльки здебільшого зображують янголів, хоча  багато й інших персонажів. На  малюнках зображений навколишній світ очима дитини. Тут і свято Водохреща, й портрети рідних, й автопортрети, а також миттєвості дитячого життя. Вік маленьких майстрів – від шести до десяти років.

На відкритті «Дитячого арт-вернісажу» відбулося цікаве казкове дійство у вигляді вистави імпровізованого лялькового театру, у якому взяли участь вихованці студії. Також діти читали вірші та виконували різні музичні номери.