Виставка “Ми – єдина полтавська родина”

50

Дитяча студія образотворчого мистецтва «Веселка» (керівник – Ільяшева Ю.В.) нещодавно відсвяткувала свій 30-ти річний ювілей. Зараз комфортні умови для юних художників запропонував Розсошенський будинок культури, центр дозвілля «Водограй» Щербанівської сільської ради Полтавського р-ну.
Робота студії здійснюється за програмою художньої школи. На заняттях діти вивчають такі предмети як графіка, малюнок, живопис, композиція, декоративно-ужиткове мистецтво, полюбляють бесіди з історії мистецтв України та країн Західної Європи, а зустрічі з художниками є справжнім святом. Багато випускників «Веселки» пов’язали свою професію з образотворчим мистецтвом: серед них є архітектори, стилісти, дизайнери ландшафту, одягу, інформаційних технологій, майстри з вишивки, ювеліри, тату-майстри.
З Полтавським художнім музеєм (галереєю мистецтв) імені Миколи Ярошенка студію «Веселка» пов’язує давня дружба: допомога в оформленні приміщення музею  до Новорічно-Різдвяних свят, участь у «Зимовому вернісажі», у виставці до Пасхальних свят, міжнародному конкурсі імені Саші Путрі, та інших. Багато студійців стали лауреатами «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей». Очолює студію випускниця дитячої художної школи, ПНПУ імені В.Г. Короленка, вчитель образотворчого мистецтва вищої категорії, методист Ільяшева Юлія Василівна. На своїх заняттях вона намагається створити творчу дружню атмосферу. Вчить дітей бути щирими, з добротою в серці відтворювати навколишній світ, тому кожна дитяча робота – це відверта, чиста сповідь сповнена вражень, мрій та сподівань.