Арт-студія “Художник”: простір творчих людей

149

21 червня у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрито вже сьому за ліком виставку творчих робіт Арт-студії “Художник” під керівництвом Юрія Бернацького.
Арт-студія “Художник” відчиняє двері всім тим, хто відчуває у собі потяг до прекрасного, хоче поринути у безмежний світ мистецтва, це –  справжній простір творчих людей.
У цьогорічній виставці беруть участь 35 юних художників переважно шкільного віку. В експозиції представлено 43 роботи у різних техніках: гуаш, пастель, олівці, фломастери, гратографія та графка ручного друку (лінорит, монотипія, гравюра на картоні, суха голка). Восени цього навчального року десять студійців прийняли запрошення на участь у конкурс-пленері у м. Кривий Ріг, де й вибороли перше та третє місце. Згодом зустріли криворіжських юних митців у себе й провели разом з Полтавською галереєю мистецтв пленер в історичній частині нашого міста. Учні студії є активними учасниками міських пленерів. У конкурсі пленерного живопису «Туристичними стежками Полтави» ми отримали третє місце. Традиційно приймаємо участь у пленерах що проводяться на території Полтавського дендропарку та спільно з полтавськими художниками у наймальовничніших куточках нашого краю. Так влітку учні та випускники мали можливість спілкуватись і навчатись з Д. Городничим і О.Соболевським . У бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного відбулися дві тематичні виставки присвячені дню міста та дню захисту дітей. Плідною є і творча співпраця студії з Полтавським художнім музеєм (Галереєю мистецтв) імені Миколи Ярошенка – це традиційні Різдвяна та Великодня виставки Цього року дві творчі виставки проведено на природничому факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка у рамках Всеукраїнської олімпіади з біології та Міжнародній конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі», присвяченій 100-річчю факультету. На традиційному заході «Гордість природничого факультету» студійці й керівник були відзначені подяками університету. Випускники студії успішно складають творчі екзамени до вищих навчальних закладів мистецького спрямування в Україні та за кордоном. Незмінною залишається і надалі адреса студії: 36034 м. Полтава, вул. Курчатава 8/9, Полтавська гімназія №32 (м-н Половки), тел. 0663633868.