Андрій Дзюба: “Нам щасливими бути”

1350
На нашу землю, в наше життя вдерся споконвічний ворог. Він вкотре зруйнував не лише наші задуми та мрії, він зруйнував та руйнує наші міста, селища, він продовжує вбивати нас за те, що ми українці.
Митці Полтави створили проект «Все що є Україна» спрямований на підтримку духу нашого народу та надання допомоги ЗСУ. Пісня, що лягла в основу проекту написана геніальним полтавським композитором Геннадієм Туксішвілі на вірш Андрія Дзюби. Саме рядок з цього віршу послугує назвою фотовиставки автора «НАМ ЩАСЛИВИМИ БУТИ», проект спрямований на зміцнення українства та має метою залучення коштів на підтримку ЗСУ.

Андрій Дзюба
Член Національної Спілки Фотохудожників України (НСФХУ).
За багаторічні заслуги у розбудові української фотографії та за видатні творчі досягнення у галузі художньої фотографії удостоєний звання Почесного фотохудожника України.
Автор серії персональних тематичних виставок з художньої фотографії та участник фотопроектів спілки.
Фотороботи представлені у виставкових буклетах та альбомах НСФХУ.
У 2013 році друком вийшла книга «Страж» видавництва «Автограф» м.Київ. 304 с. Обкладинка книги фронтально утримує авторську світлину, авторські світлини представлені і на розгортках.
У 2017 році читачу представлена під час персональної фотовиставки автора книга віршів «Мольфарові мандри» видавництва «Автограф» м.Київ. 328 с. Обкладинка книги також взяла фрагмент авторської світлини.
У 2020 році з київського видавництва «Автограф» вийшли у світ книжки: «Біла вужівка сну» з авторською світлиною «дика груша на дослідному полі у Павленках», «Варіації на тубі», «Плацкартний вагон реприз», «Абонемент у лазню». Ця серія книжок зібрана у коробку. Усі з авторськими світлинами. Коробка вмістила і фотоальбом «Асоціації», на обгортці якого авторська світлина садиби Мясоєдова у Павленках «Сад богів».
У 2021 році увазі читачів була запропонована книжка поезій та прозових ремарок «Абрис сну. Асоціації» видавництва «Автограф» м.Київ. 206 с. обкладинкою послугувала авторська світлина з серії «Графіті».
У 2022 році заплановані до друку три нові книжки, одна з яких передбачено була б ілюстрована світлинами з серії «Графіті», але …
Про бачення автора мистецького простору в Україні, про сучасне в художній фотографії ви дізнаєтеся відвідавши виставку та на сторінці автора в фейсбуці https://www.facebook.com/andrii.dziuba/