Увага! Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі

3131
           Шановні педагоги, батьки та діти!             
З метою заохочення дитячої творчості, створення умов для гармонійного розвитку дитини, піднесення національних традицій, любові до своєї Батьківщини, розвитку творчого потенціалу дітей, Департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради проводить відкритий конкурс дитячого малюнку імені Саші Путрі в 2021р. Сашу Путрю (2 грудня 1977 – 24 січня 1989 рр.), як художницю знають в усьому світі. У шість років важка хвороба (гострий лімфобластичний лейкоз) спіткала маленьку дівчинку. Лікарі прогнозували 2-3 місяці життя, проте Господь подарував їй ще п’ять років…Вона багато малювала, по 8-10 годин на добу, створюючи свій неповторний світ. Сашенька залишила нам у спадок 2280 творів, освітлених неабияким талантом. Виставки малюнків Саші Путрі експонувались у десяти країнах світу, мандруючи понад 70-ю містами. Про її творчість написані книги, зняті кінофільми. У 1998 році Саша (посмертно) нагороджена золотою медаллю Христа Спасителя «За життя гідне людини», а у 2000-му році – Святого Миколая Чудотворця «За примноження добра на землі».
В Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенко в залі дитячої творчості імені Саші Путрі постійно діє виставка її творів.
Взяти участь в конкурсі може кожна дитина віком від 6 до 17 років, без будь-якого попереднього відбору. Конкурс проходитиме за трьома віковими категоріями. Роботи подаються (надсилаються) до оргкомітету конкурсу за адресою м. Полтава, вул. Європейська, 5. Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка, з поміткою «Конкурс дитячого малюнку» до 20 жовтня 2021р.
Департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради запрошує Вас взяти участь у конкурсі та сподівається на підтримку у розповсюдженні інформації про проведення конкурсу серед учнівської молоді.
Детальна інформація про конкурс знаходиться на сайті розпорядника конкурсу: Email:gallery.poltava@gmail.com, сайт: www. gallery.poltava.ua та міститься у Положенні, що додається.
ПОЛОЖЕННЯ про Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі, 2021 рік