15 січня – Міжнародний флешмоб музейних селфі!

168
Шановні друзі! Нагадуємо вам, що  15 січня 2020 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вшосте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му – понад 60, у 2018-му – 65.
Започаткована європейським проектом  Culture Themes у 2014 році, акція з кожним разом знаходить все більше й більше шанувальників, адже вона проста до неможливого (бо всі ми робимо фото щоразу, як відвідуємо музеї) і дозволяє учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям – отримати безоплатну і найдієвішу рекламу.
Наш музей братиме участь у акції вчетверте. Кожен охочий зможе безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfieDay2020 та тегом музею #Yarartgalerypoltava
Акція має два застереження:
– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Селфі також можна надіслати на електронну адресу malart297@gmail.com, або в особистому повідомленні на сторінку музею у Facebook,   ми залюбки викладемо їх! 
На авторів та  авторок найцікавіших, найкреативніших і найнесподіваніших селфі чекатимуть сюрпризи! Минулого року це були  набори літератури історико-краєзнавчого спрямування, надані управлінням культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, а також квитки на вечір-концерт “Саксофон. Музей. Кохання”.
Міжнародний день музейного селфі – чудова нагода розповісти усім про свій улюблений музей, зробити незабутні кадри зі світовими шедеврами!