Зустрічаємо весну фестивалем краси

160

25 березня ми приймали учасників фестивалю краси “Beautiful flowers” – відбіркового етапу Міжнародного конкурсу краси і талантів “Юні король і королева 2017”. Конкурсанти демонстрували як колекції дизайнерів і торгових марок, так і костюми створені самостійно.

Родзинкою дефіле був вихід мам юних моделей в стилі Коко Шанель (образ підбирали самостійно). Кожна мама отримала диплом від організаторів за креативність в номінації “Краща мама”.

Гостями заходу був Театр мод Полтавського професійного ліцею сфери послуг з колекцією “Квіткова феєрія” (керівники – Мартинова О. В, Медяник О. М.).

Організатори заходу – Центр моди “Age of beauty” (директор – Ольга Агєєва) і Полтавське обласне відділення українського фонду культури (голова – Олександра Сидоренко).

 

Довідка. Центр моди “Age of beauty” існує при Полтавському обласному відділенні українського фонду культури з 2001 року і сприяє всебічному розвитку дітей віком від 3 до 16 років, а також молоді від 16 до 25 років. За час свого існування Центр моди виступав організатором Всеукраїнських дитячих конкурсів:
“Новорічна казка”, “Маленькі король і королева України”;
Регіональних конкурсів: “Краща сім’я року”, “Міс і Містер Університетів Полтавщини”.
Вихованці “Age of beauty” завоювали безліч нагород на подіумах України та за її межами, працюють фотомоделями і манекенницями в Україні та за кордоном. З 2006 року Центр працює над вихованням молодих дизайнерів,  бере участь у створенні їх колекцій, допомогаючи талановитій молоді успішно заявити про себе.

Центр моди “Age of beauty” став справжнім другом і партнером нашого закладу: Ольга Агєєва та її вихованці протягом багатьох років беруть активну участь в реалізації музейних проектів.