Виставка гуртка “Авторська лялька”

174
Виставка “На крилах” знайомить з творчим доробком вихованців гуртка “Авторська лялька”  (керівник Юлія Слобода) Полтавського міського центру позашкільної освіти
Гурток “Авторська лялька” під керівництвом Юлії Слободи працює в Полтавському міському центрі позашкільної освіти 5 років. За цей час колективом створено чимало різних виробів, ляльок, композицій; пройдено тернистий шлях пошуку зручних і доступних матеріалів, технік, цікавих образів, що надихали б майстриню та її вихованок. Діти, що прийшли на заняття допитливими першачками, виросли, а разом з ними і виросла їх майстерність, більш складними, цікавими і змістовними стали роботи.
Чому саме “На крилах”? Тому, що всі ми зараз переживаємо непрості часи і кожен з нас намагається вхопитись за маленький промінчик надії на щасливе майбутнє, знайти свої крила. А що ще може так окриляти як творчість, особливо, коли це дитяча творчість – такий нестримний потік позитивної енергії, який захоплює і надихає, надає КРИЛА.
Ця виставка – перша для вихованців гуртка “Авторська лялька”, тому, мабуть, і така хвилююча. Вона присвячена злету фантазій та єдності у досягненні кінцевого результату, створенні іграшки чи композиції, коли кожен є невід’ємною ланкою в ланцюжку, а всі є єдиним цілим.
До експозиції увійшли роботи виготовлені за останні півтора роки. Частина з них народилася у період дистанційного навчання, частина – офлайн на заняттях гуртка. Діти шили текстильні ляльки такі як тільди і гарбузоголовки, працювали з фетром, папьє маше та із задоволенням ліпили. Юні майстрині намагались не зациклюватись на одній техніці, а комбінували і поєднували їх, знаходили щось нове і цікаве, особливо при виготовленні великих об’ємних ляльок.
Загалом процес створення ляльки містить у собі поєднання різних професій: швачки і дизайнера, перукаря і візажиста, художника і скульптора. Це дозволяє дитині отримувати різноманітні навички та  застосовувати іх на практиці, різносторонньо розвиватись і ТВОРИТИ. Адже це завжди цікаво і захоплююче.
Запрошуємо і вас поринути у наш світ фантазій і творчості, надихнутись і розправити свої КРИЛА…