“Різдвяний янгол – 2017”: свято, сповнене дивами

199

19 грудня, у найбажаніший для всіх дітлахів день, відбулося дивовижне свято – Бал Янголів! До Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка з усієї України злетілися прекрасні гості – учасники фотоконкурсу «Різдвяний Янгол 2017».

Свято було сповнене дивами: живі скульптури, майстер-клас з виготовлення паперових янголів, різдвяно-новорічний аквагрим та святкова фото-зона, ошатно вбрана виставкова зала. Відкрила бал хореографічною композицією пара міжнародного класу, ансамбль скрипалів музичної школи №1 та сімейний дует презентували присутнім музичні дарунки, а потім у залі стемніло і діти затамували подих, адже на екрані за допомогою лазерних технологій почав утілюватися в життя переказ, який передається з вуст в уста уже багато століть –  історія добрих справ та плекання ангельського світла в кожній душі! І саме в той час до зали завітав улюбленець усіх дітлахів – Святий Миколай у супроводі янголів – учасників фотоконкурсу. Весь зал наповнився радістю та оваціями: стільки краси, чарівності та грації водночас!

За результатами оцінок професійного журі-фотографів визначилися бронзові, срібні, золоті янголи та абсолютні переможці, а також організатори нагородили переможців у номінаціях «Приз глядацьких симпатій» та «New generation». Щастя, радість, натхнення панували серед присутніх, для яких презентували музично-вокальні номери, ігрову програму.

Ніхто з дітлахів не отримав різочок, Святий Миколай кожному приготував подарунок і нагородив грамотою за добрі справи. Цей вечір був незвичайним, казковим, він об’єднав дітей, їх батьків і родини, організаторів та учасників у велику сім’ю,  сповнену радісних очікувань і заповітних мрій у переддень Різдвяного Дива!

Переможцями фото-конкурсу «Різдвяний Янгол 2017» стали: Гран-прі: Щегула Марія і Козар Владислава;

Гран-прі: Щегула Марія і Козар Владислава
Гран-прі: Щегула Марія і Козар Владислава

Золотий Янгол: Біланюк Меланія і Пономаренко Ніка;

Срібний Янгол: Даша Ковальова, Баляр Даниэла, Петрова Злата, Мороз Анна;

Бронзовий Янгол: Бебія Мадлєн, Тихоненко Арсен, Батрак Софія, Бойченко Богдан, Андрусів Данило, Величко Андрій, Смірницька Валерія, Глобенко Аніта, Пересадило Надія, Ріжка Вікторія, Колодяжна Дарія, Глянь Анна, Кучина Олександра, Ардяко Поліна, Фуголь Марія, Леготай Тетяна, Борсук Марія, Нікітіна Анастасія, Заклепенко Юлія, Афанасьєва Валерія Афанасьєва Злата, Живолуп Даша, Злохова Анежка;

Номінація «Глядацькі симпатії»: Коновалова Тетяна, Пономаренко Ніка, Нестеренко Ева, Борсук Марія, Батрак Софія, Щегула Марія;

Номінація «New generation»: Глобенко Аніта, Юлдашбаева Лейла, Валерія Григораш, Єжак Яна.

Гран-прі: Щегула Марія і Козар Владислава