Мистецтво єднає

56
15 вересня поточного року благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» у місті Кривий Ріг організував конкурс пленерів «Парки та сквери міста. Осінь. 2018». До Кривого Рогу запросили вихованців Арт-студії  «Художник» з Полтави.
У рамках проекту ”Мистецтво єднає” п’ятнадцять юних митців разом із викладачами приїхали з Кривого Рогу до Полтави, де разом з учнями  Арт-студії «Художник» мали змогу відвідати музеї та  взяти участь у пленері  в одному із  наймальовничіших куточків Полтави — Івановій горі. Саме цього дня — 23 вересня 2018 року Полтава відзначає свій 1119-й рік народження, саме 23 вересня 1943 року Полтаву було звільнено від нацистських загарбників. Організатором приїзду групи дітей з Кривого Рогу до Полтави став Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка за фінансової підтримки ГПУ “Полтавагазвидобування”.
Результатом пленеру стала виставка робіт юних художників із Кривого Рогу і Полтави, розгорнута у холі музею. В експозиції представлені роботи, виконані у техніці акварелі, олійного живопису та графіки.