Візуальний проект «Єрусалим. Молодість Вічного Міста»

131

Виставка робіт молодих ізраїльських фотографів
Єрусалиму присвячено безліч віршів, псалмів і пісень, він зачаровує нас своєю величчю і простотою, ми впізнаємо його на картинах, гравюрах і фотографіях … Неможливо описати його вічність та його молодість, його приховані таємниці, його привітність та його гостинність. У всі часи Єрусалим вважався містом-легендою, містом далеким і недоступним, про яке мріяли багато поколінь наших предків.
Сучасний Єрусалим – місто начисто позбавлене одноманітності та монотонності: у будь-якому натовпі, у театрі та на вокзалі, у супермаркетах або на ринку звучить багатоголосся мов – іврит і разом з ним іспанська, французька, російська, англійська, ідиш і навіть ладіно …
Виставка, яку радий вам представити Ізраїльський культурний центр, розповідає про столицю Ізраїлю крізь призму фотооб’єктива нових репатріантів: майже усі вони недавно стали ізраїльтянами і на їх фотографіях відчуваються нові почуття і нові відкриття. У кожному з цих стоп-кадрів – спроба вловити суть Єрусалиму: від величних панорам Макса Шамоти та Ольги Мрувки до камерних куточків Керен Нойя, Марії Білановської та Володимира Шраги; від вуличних музикантів Віктора Ольховського та Ані Кругликової до філософських фотоколажів Шломо Бронштейна. Однак, перш за все ця виставка – про мешканців Єрусалиму. Одні приїхали сюди з усіх кінців землі: від Латинської Америки до Індії, від Скандинавії до Південної Африки. Інші – з покоління в покоління живуть у цьому Місті.
Потрібно приїхати, побачити і полюбити це місто! І відвезти звідси враження та фотографії свого Єрусалиму!

Виставка триватиме протягом двох тижнів.

https://www.youtube.com/watch?v=AZrbxbIrPI8&feature=youtu.be