Звітна асамблея Полтавського відділення НОК України

31
Полтавщина активно популяризує та втілює в життя принципи олімпізму.  21 грудня у прес-центрі музею відбулась звітна Асамблея Полтавського обласного відділення НОК України під керівництвом голови Олександра Удовіченка.
У роботі Асамблеї брали участь перший заступник голови відділення ПОВ НОК України Анатолій Головань, секретар міської ради Оксана Деркач, а також заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Михайло Габор, представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, ветерани, партнери відділення та фахівці галузі фізичної культури і спорту області.
На початку засідання відзначили подяками партнерів відділення та традиційно нагородили комплектами спортивного інвентарю кращих організаторів проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у загальноосвітніх закладах Полтавщини й за популяризацію олімпійського руху у засобах масової інформації.
На звітній Асамблеї було затверджено звіт про діяльність обласного відділення за 2017 рік та основні напрямки роботи на олімпійський 2018 рік.