Запрошуємо на День селфі в музеї!

145

Запрошуємо 19 січня долучитися до Міжнародного дня селфі в музеї!
Museum Selfie Day – акція у соціальних мережах на підтримку та популяризацію музеїв. Цей креативний флешмоб, популярний серед інтернет-користувачів усього світу, започаткувала у 2014 році британська блогерка Мар Діксон, підтримав і поширив Європейський проект  Culture Themes. З 2016 року у ньому бере участь і наш музей – один із найстаріших музейних закладів України.

Для участі у флешмобі потрібно прийти до музею, безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото у Facebook, Twitter або Instagram, додавши хештеги  #MuseumSelfie2022 #MuseumSelfieDay2022 #Yarartgalerypoltava #MSDPOLTAVA2022

Акція має два застереження: категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам; зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства. 

Вхід – безкоштовний за наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або однієї дози вакцини; негативного ПЛР тесту; експрес-тесту на антиген або ж сертифікату про одужання.
На переможців традиційних конкурсів – на найоригінальніше, найкреативніше селфі та двійників (“Знайди свого двійника і зроби з ним селфі!”) – чекатимуть призи та заохочення!
Робіть фото на згадку про мистецтво! Колекціонуйте приємні емоції! зберігайте у пам’яті яскраві миттєвості свого життя!