Запрошуємо на День селфі в музеї!

371
17 січня 2024 року – Museum Selfie Day aбо Міжнародний день музейного селфі

Museum Selfie Day – акція у соціальних мережах на підтримку та популяризацію музеїв. Цей креативний флешмоб, популярний серед інтернет-користувачів усього світу, започаткувала у 2014 році британська блогерка Мар Діксон, підтримав і поширив Європейський проект  Culture Themes. З 2016 року у ньому бере участь і наш музей – один із найстаріших музейних закладів України. З початку широкомасштабної агресії  ПХМГМ імені Миколи Ярошенка жодного дня не припиняв своєї роботи, продовжує залишатися осередком життя між сиренами, активно працює задля спільної перемоги, налагодження та підтримання нормального життя людей у ці важкі часи.
Запрошуємо 17 січня долучитися до Міжнародного дня селфі в музеї,  підтримати наш та інші заклади української  культури!
Для участі у флешмобі потрібно:
1. Прийти до музею – вхід вільний.
2. Зробити селфі (фотопортрет власноруч, фотографію себе фронтальною камерою смартфона з витягнутої руки) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею.
3. Опублікувати фото на власних сторінках у Facebook або Instagram, обов’язково  додавши хештеги 
#MUSEUMSELFIEDAY2024#YARARTGALERYPOLTAVA2024#MSDPOLTAVA2024
4. Надіслати селфі на електронну пошту музею gallery.poltava@gmail.com , або на електронну пошту malart297@gmail.com , обов’язково зазначивши своє прізвище, ім’я і контактний номер. 
Акція має два застереження: категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам; зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
В музеї чимало цікавих локацій для зйомки! У вас є чудова можливість зробити селфі у малій виставковій залі (пресцентрі) поруч з унікальними  ляльками Наталії Свиридюк (можна навіть у власній вишиванці!), або у великій виставковій залі біля творів  Миколи Грибана та його учнів, або  у зимовому саду музею,  або залучити малечу і зробити сімейне селфі у залі дитячої творчості імені Саші Путрі, де відкрито виставку  робіт учнів та майстрів навчально-виробничої гончарної майстерні Опішнянського державного художнього ліцею імені Василя Кричевського за мотивами творчості Марії Приймаченко, або в Артцоколі біля творів Валерія Дереги; або в анфіладі музею поруч з експонатами філателістичної виставки “Іван Мясоєдов. Eugen Zotov“.
Шановні друзі, тим з вас, хто з будь-яких причин не зможе прийти 17 січня до музею, пропонуємо, віднайти своє улюблене селфі, зроблене в музеї у попередні роки, викласти його у соцмережах з відповідними хештегами, а також надісласти його на електронну пошту музею   gallery.poltava@gmail.com або на електронну пошту malart297@gmail.com .   Ці світлини братимуть участь в окремій номінації конкурсу селфі.
На переможців конкурсу – авторів найоригінальніших, найкреативніших селфі –чекатимуть призи та заохочення!
Українським музеям бути!