Запрошуємо до “Казкового міста”!

86
Виставка «Казкове місто» вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко викладачів Конопльової Світлани Миколаївни  і Леонович Марини Миколаївни

Виставка «Казкове місто» вихованців викладачів образотворчого відділу Конопльової Світлани Миколаївни та Леонович Марини Миколаївни у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка присвячена рідному краю, рідному місту – атмосферному в різні пори року, дитячим мріям, захопленням та сподіванням.
Оригінальні підходи до тем, пошуки і вибір художнього вирішення, безпосередність виконання робіт вражає своєю щирістю та душевністю – це позитивний емоційний зв’язок із мистецтвом.
Дітям має бути цікаво малювати, а глядачам – дивитись на експоновані малюнки та теж вчитися вивільняти свій творчий потенціал.
Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» – один із найбагаточисельніших початкових спеціалізованих мистецьких закладів України 2021 року відзначила своє тридцятиріччя.
Під керівництвом директора Магомедової Тетяни Юріївни в «Малій академії мистецтв» на музичному, хореографічному, театральному та образотворчому відділах працюють фахівці високого рівня.
За час свого існування школа мистецтв має великі творчі здобутки: тільки за останній рік – понад 300 лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів.
Образотворчий відділ «Малої академії мистецтв», виставку вихованців якого представлено для перегляду,  –  це злагоджений творчий колектив, де активно співпрацюють педагоги, батьки та учні. Участь та перемоги у чисельних виставках та конкурсах міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів яскравий тому приклад.