З любов’ю до Полтави

102

22 вересня 2021 року в залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбудеться урочиста презентація фотовиставки Іллі та Сергія Назаркіних під назвою «З любов’ю до Полтави».
На виставці представлена аналогова репортажна фотографія з життя міста у чорно-білих кольорах. Фотороботи, які раніше не були експоновані, у кількості 40 штук, об’єднані спільною тематикою – це життя та діяльність Анатолія Кукоби – Полтавського міського голови (1990-2006 рр.), голови Полтавської облдержадміністрації, народного депутата України IV і V скликань, визначного громадського та політичного діяча.  Він був надзвичайною людиною, особистістю із великої літери, людиною слова, щирим і справедливим, вимогливим і милосердним, вразливим і чуйним, відомим полтавцем і відданим громадянином рідного міста Полтави.
Фонд упродовж цих років проводив роботу по увіковіченню пам’яті А. Кукоби, зокрема за цей час відкрито громадський музей Анатолія Кукоби, організовано вечір пам’яті у Полтавському обласному академічному театрі ім. М.Гоголя, проведено ряд фото – виставок про його життя у Галереї мистецтв і декількох ВНЗ та конкурси образотворчого мистецтва, виготовлено пам’ятні календарі, перейменовано вулицю Пролетарську на вулицю Анатолія Кукоби, відкрито пам’ятник – погруддя біля його рідної школи №2 (на вул. А.Кукоби) та встановлено пам’ятник на могилі Анатолія Кукоби та меморіальна дошка на фасаді будівель «Галерея». Зараз ведеться робота по написанню книги про Анатолія Кукобу.
Фотовиставка організована спільно з громадською організацією «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби, за підтримки Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради,Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенката Національної спілки фотохудожників України в Полтавській області.
Фотовиставка «З любов’ю до Полтави» буде доступна для огляду полтавцями в музеї з 22 вересня 2021 року.
Після фотовиставки Сергія Назаркіна  усі роботи будуть  передані до музею А. Кукоби.
Велику допомогу в організації підготовки та проведенні  надав ресторан ChateauGalerie (Галерея).