Ярослав Грицак: “Зроби собі Україну”

18

Зроби собі Україну

Українська Академія Лідерства Полтава організовує відкриту лекцію для всіх жителів Полтави з одним із найкращих істориків сучасної України – Ярославом Грицаком. 
Тема лекції : опис стратегії реформ, а також вироблення своєрідного компасу, за яким можна міряти, в яку сторону рухаєтся Україна, і що ми можемо зробити, щоб утримати її рух у потрібному напрямку?!
Ярослав Грицак – український науковець, історик, публіцист, інтелектуал, доктор історичних наук, редактор-засновник «України Модерної», професор Українського католицького університету та директор Інституту історичних досліджень Львівського Національного університету ім. І. Франка, гість-професор (1996–2009) Центральноєвропейського університету у Будапешті, Колумбійського (1994, 2004) та Гарвардського університетів (2000, 2001). Почесний професор НаУКМА. Член редакційних колегій: Критика, Український Гуманітарний Огляд, Ab Imperio, Harvard Ukrainian Studies, Slavic Review. Автор статей і книжок із проблем модерної історії України та Центрально-Східної Європи. Наукові інтереси: історія Східної Європи 19-20 ст, інтелектуальна історія, історія та теорія націоналізму.

Отже, не пропустіть: 2 квітня 15.00 (прес-центр)