Виставка “Мрії на папері”

40
Запрошуємо на відкриття виставки “Мрії на папері” вихованців студії “Монмартр”

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка вже вдруге гостинно відкриває двері для учнів Художньої студії «Монмартр». Перша виставка наймолодших учнів студії «Малює малеча» була представлена у залі дитячої творчості імені Саші Путрі у березні 2019 року.
Художня студія «Монмартр» була заснована у Полтаві 29 січня 2013 року художником та викладачем Анною Флегантовою – вихованки відомих полтавських педагогів: Костиренко Наталії Іванівни, Шипуліна Ігоря Анатолійовича та Сташкевич Наталії Миколаївни. Першими учнями студії були підлітки та дорослі. З вересня 2017 року у студії відкриті групи для дітей молодшого віку.
Експозиція «Мрії на папері» присвячена 10-річному ювілею студії і представляє роботи, виконані учнями студії за останні декілька років. На виставці представлено більше 60 живописних робіт, виконаних у різних техніках: живопис олійними фарбами, гуашшю, роботи виконані пастеллю. Є натюрморти, пейзажі портрети, а також творчі композиції. Всі роботи були створені у студії під час занять з рисунку, живопису та композиції.  Загалом у виставці взяли участь 22 юних художники, наймолодшому автору – 5 років, найстаршому – 18 років.
Ця експозиція вже 15-та в історії Художньої студії «Монмартр». У попередні роки учнями студії було підготовлено 2 дитячих виставки і 12 виставок, в яких брали участь дорослі учні студії (з них 5 було присвячено ілюстраціям до книжок «Пори року» (автор – Олександр Тимошенко) та «Палітра слів» (автори – учні Художньої студії «Монмартр»).
Окрім навчальної діяльності учні студії є активними учасниками міських конкурсів образотворчого мистецтва, онлайн-виставок та конкурсів, пленерів; настінні розписи учнів студії прикрашають дитячі майданчики у дитячих дошкільних закладах міста Полтави.