Виставка Артстудії “Художник”

55
“Кольорова симфонія” – виставка дитячих робіт артстудії “Художник”. Керівник студії – Юрій Бернацький, відомий художник-педагог, член Національної спілки художників України,  старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Експозиція виставки «Кольорова симфонія» налічує понад півсотні творів різних жанрів і технік малюнку. Тут представлені роботи у гуаші, акварелі, олійному живописі, граторгафії, а також виконані за допомогою кулькових ручок, олівців та фломастерів. На особливу увагу заслуговують друковані техніки, такі як гравюри на картоні та лінорит.
Учасники виставки мають різноманітний віковий розмах, але переважна більшість авторів належать до молодіжної групи віком 15-17 років. Тематика їхніх робіт, в основному, орієнтована на академічний живопис з акцентом на натюрморти та пейзажі. Більшість студійців цього віку готуються до вступу у вищі навчальні заклади художньо-мистецького спрямування.
Цього року Арт-студія «Художник» підсумовує дванадцятий рік своєї діяльності. Останні чотири роки виявились не простими для кожного з нас. Такі поняття як «пандемія» і «онлайн», а потім «блек аут» і «повітряна тривога» стали нашою реальністю. Проте студія продовжує підготовку майбутніх архітекторів, дизайнерів і художників, які відіграють важливу роль у відновленні культурного та соціального життя країни.
Запрошуємо вас насолодитися цією неповторною подією та відкрити для себе вишуканий світ мистецтва разом з нами!