Виставка творів учнів Полтавської дитячої художньої школи

48

Відкриття традиційної щорічної виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школи та вручення свідоцтв випускникам

Відкриття традиційної щорічної виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школи
Відкриття традиційної щорічної виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школи

24 травня у ПХМГМ імені Миколи Ярошенка відбулися урочистості з нагоди відкриття традиційної щорічної виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школи та вручення свідоцтв випускникам. У 2017 році Полтавська дитяча художня школа уже в 51-й випускає у широкий світ своїх талановитих вихованців.

Відкриття традиційної щорічної виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школиСтановлення художника – це складний, тривалий, багатоступеневий процес. Школа – одна із сходинок до формування митця, вона знайомить майбутніх художників з основами образотворчої грамоти, з різними техніками та матеріалами,здобутками попередніх поколінь в області архітектури, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Цього року свідоцтва про закінчення художньої школи отримують 13 учнів, що навчалися у викладачів Анни Вадимівни Назаренко та Мирослави Валентинівни Фісун.

Відкриття виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школиБлизько 40 робіт учнів виконані у різноманітних техніках – живопис, графіка, скульптура, декоративний живопис, колаж, витинанка, батик, вітражний розпис. Частина дипломних робіт виготовлена під керівництвом викладача скульптури Святослава Івановича Пашинського та викладача роботи в матеріалі Ірини Михайлівни Шрамко. Вибрані випускниками теми дуже різноманітні і неординарні. Зараз той самий час, коли українська нація переживає період самоусвідомлення.

Відкриття виставки творів учнів Полтавської дитячої художньої школиПортрети видатних українських та закордонних діячів науки, культури та краєвиди, зображення тварин і рослин, занесених до Червоної книги, знайшли широке відтворення у роботах учнів. Надзвичайно зворушливо те, як діти ставляться до рідного міста – закоханість у красу міського пейзажу, переживання за історичні пам’ятки архітектури – все це надає впевненості, що майбутнє Полтави і України в надійних руках.

Випускники художньої школи, безсумнівно, продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки у володінні різноманітними техніками, і найголовніше, авторську індивідуальність, уміння мислити неординарно і творчо. Виставка цікава своєю безпосередністю, пошуками новаторства в мистецтві, своєю власною палітрою, образністю, любов’ю до рідного краю, прагнення творити живописну картину добра.