Улюблені мелодії танго

189
У нашому квапливо-метушливому, прагматичну, занадто матеріальному буденному сьогоденні, у час раціоналізму, що висушує душі і серця, щирі емоції стали дефіцитом. Можливо, тому нас так зачаровує сьогодні енергія ритму, хвилюють мелодії і експресивні гармонії танго. Вони пробуджують ностальгічне бажання просто жити і відчувати повноту життя.
Танго — це не тільки пристрасний танець, який створили наприкінці ХІХ ст. емігранти в Буенос-Айресі, але й музика повна чуттєвості, замішана на любові та ревнощах. Завдяки імпровізації танго, що увібрало в себе африканські танцювальні мотиви, кубинську хабанеру та креольську мілонгу, завоювало популярність спочатку в Аргентині, Європі, а потім полонило весь світ. Пройшовши еволюцію від непристойного та забороненого до вишуканого й аристократичного, tango продовжує поповнювати лави своїх шанувальників.
Твори Астора П’яццолли, Якоба Гаде, Херардо Родрігеса люблять як шанувальники класичної, так і легкої музики. Ну, а для серйозних музикантів виконувати таку музику в концерті – подвійна радість: і робота, і свято, і політ, і загострення пристрастей, і емоційний взаємообмін з публікою.

Запрошуємо полтавців зануритися у світ нестримних пристрастей разом з нашими виконавцями – лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів Богданом Стегнієм і Владиславом Поповим, отримати насолоду від зустрічі з чудовою музикою і переконатись, що танго буває різним: яскравим і чуттєвим, ніжним і сентиментальним, легким і грайливим. Прекрасні, сповнені любові мелодії танго нікого не залишать байдужим!
Квитки у касі музею.